ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків
Про нас

Про нас

Інтернет-магазин дитячих та дорослих ігрових, спортивних майданчиків

Сучасна Україна — це молода країна, яка поступово облагороджується і справді стає схожою на доглянуту європейську державу. Багато в чому сприяє створення сучасних паркових зон з красивими спортивно-розважальними комплексами. На щастя, у великих і маленьких містах залишилося не так багато місць, де з розваг доступні тільки радянські скрипучі гойдалки, вертушки, що заіржавіли, проржавілі шведські стінки. Гарне, яскраве, безпечне та функціональне спортивно-розважальне обладнання у місцях громадського відпочинку можна побачити набагато частіше.

Повинуючись законам комерції, зростання попиту на дитячі ігрові, дорослі спортивні майданчики породило не просто достатню кількість, а надлишок пропозицій. За бажання можна знайти як дороге імпортне, і дешеве устаткування вітчизняного виробництва. Але набагато складніше відшукати на вітчизняному ринку пропозицію, яка б була ідеальним балансом ціна/якість, адже тільки таке придбання можна вважати розумним і вигідним. У цій складній ситуації на допомогу потенційним покупцям завжди готова прийти українська компанія ТОВ “МІДЕКО ГРУП”.

Дитячі, дорослі спортивні майданчики ТМ “МІДЕКО” — якість, перевірена часом

ТОВЕ “МІДЕКО ГРУП” існує на ринку з 2017 року. За цей час наша компанія встигла не тільки перетворитися на самостійне розвинене підприємство, але й зайняла почесний статус “Компанія року 2018”. Відвідавши наш інтернет-магазин, в якому можна замовити з доставкою красиві та безпечні в експлуатації гойдалки, тренажери та ін., клієнти зможуть переконатися, що ми пропонуємо широкий асортимент, доступну вартість та гарантуємо стабільно високу якість. На сайті mideko.in.ua можна замовити:

 

 • дитські майданчики;
 • спортивні майданчики з тренажерами;
 • покриття для майданчиків;
 • додаткове обладнання (лавки, урни, огорожі та ін.).

 

Наша компанія пропонує своїм покупцям як готові рішення (проекти) для монтажу в паркових зонах дворах багатоповерхівок та інших місцях, так і можливість зібрати майданчик на індивідуальне замовлення. Останнє має на увазі не лише підбір певного виду обладнання, а й вибір бажаного колірного оформлення. Власне виробництво повного циклу дозволяє нам легко втілити в життя будь-яке побажання клієнта.

Кращий інтернет-магазин товарів для workout (воркаут) в Україні

Фахівці ТОВ “МІДЕКО ГРУП” уважно відстежують тенденції міжнародного ринку у своєму сегменті, щоб своєчасно оновлювати асортимент та пропонувати клієнтам лише найкраще. В останні кілька років спостерігається зростання інтересу до вуличної гімнастики (workout), тому наша компанія поспішила створити власну лінійку спеціалізованого спортивного обладнання. Інтернет-магазин обладнання для workout компанії ТОВ “МІДЕКО ГРУП” пропонує придбати:

 

 • упори для віджимань;
 • міні-бруси;
 • брусся для преса;
 • скам'ї для жиму;
 • паралельні бруси;
 • рукоходи;
 • кругові турніки;
 • каскади турніків;
 • дворівневі турніки.

 

Також у каталозі сайту mideko.in.ua завжди доступні до замовлення варіативні готові комплекси, що включають різну кількість тренажерів для виконання різних видів фізичних вправ. Перевага співпраці з нами — - висока якість товарів, готовність йти назустріч клієнтам, лояльна цінова політика. Придбаний у нас дитячий майданчик, спортивний комплекс, воркаут-обладнання можуть бути доставлені до будь-якої точки країни. Також ми надаємо послуги швидкого та правильного монтажу.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
менеджер
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків
Тип компанії
торгова компанія
Адреса
Україна, Київ, Киево-Святошинский р-н г. Боярка, ул. Магистральная, 4
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні
Телефони