Спортивний майданчик з вуличними тренажерами 3805 від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
65 600 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
В наявності

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Цены на сайте указаны с НДС.

Спортивна площадка з вуличними тренажерами 3805 від виробника MIDEKO - це ідеальне рішення для активного та здорового способу життя. Вона виготовлена в Україні з високоякісного металу, що забезпечує міцність та довговічність конструкції. Ця спортивна площадка призначена для використання як дорослими, так і дітьми. Вона має різноманітні тренажери, які дозволяють займатися різними видами фізичних вправ, такими як прес, турніки, шведські стінки та багато інших. Кожен тренажер розрахований на виконання певних груп м'язів, що дозволяє розвивати різні аспекти фізичної форми. Ця спортивна площадка ідеально підходить для встановлення на вулиці, в парках, на спортивних майданчиках та інших громадських місцях. Вона не тільки сприяє фізичному розвитку, але й стимулює активний спосіб життя та сприяє зміцненню здоров'я. Замовляючи спортивну площадку з вуличними тренажерами 3805, ви отримуєте надійний та функціональний продукт, який допоможе вам підтримувати форму та насолоджуватися активним способом життя.

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Код товару
3805
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
встановлюються нерухомо
Вікова категорія
для дорослих, для дітей
Призначення
вуличні
Показати всі