Дитячий спортивний комплекс "Потапчик" від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
37 125 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
Під замовлення

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Цены на сайте указаны с НДС.

Детский спортивный комплекс "Потапчик" - це ідеальний вибір для активного та здорового розвитку вашої дитини. Виготовлений українським виробником MIDEKO з використанням високоякісних матеріалів, цей комплекс гарантує надійність та безпеку. У складі комплексу є турник та брусья, які дозволяють дитині розвивати м'язи спини, рук та живота. Вони також сприяють покращенню координації рухів та зміцненню кісток. Крім того, на комплексі є додаткові елементи - карабіни та канат, які дозволяють розширити функціональні можливості комплексу. Дитина зможе займатися фізичними вправами вдома або на подвір'ї, отримуючи задоволення від активного проведення часу. Завдяки стійкій конструкції та надійним кріпленням, комплекс витримує великі навантаження та забезпечує безпеку під час тренувань. Детский спортивный комплекс "Потапчик" - це ідеальний вибір для батьків, які прагнуть забезпечити своїм дітям активний та здоровий спосіб життя. Він допоможе вашій дитині розвивати фізичні здібності, координацію рухів та зміцнювати м'язи.

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Код товару
MD6688
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
Турник брусья