Разгибатель стегна одинарний "MIDEKO"

Разгибатель стегна одинарний "MIDEKO" від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
11 500 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Цены на сайте указаны с НДС.

Разгибатель бедра одинарный "MIDEKO" - це високоякісний уличний тренажер, призначений для тренування і розтяжки м'язів бедра. Виготовлений в Україні відомим виробником MIDEKO, цей разгибатель бедра забезпечує ефективне і безпечне тренування. Цей тренажер дозволяє навантажувати м'язи бедра за допомогою власної ваги тіла. Він оснащений зручною ручкою для стабільності і комфорту під час виконання вправ. Тренажер має регульовану ширину, що дозволяє адаптувати його до різних розмірів тіла і рівня фізичної підготовки. Разгибатель бедра одинарний "MIDEKO" доступний в різних кольорах, таких як жовтий, зелений, різнокольоровий, синій і чорний. Цей тренажер є ідеальним вибором для тих, хто бажає покращити силу і гнучкість м'язів бедра. Нехай ваші тренування будуть ефективними і комфортними з разгибателем бедра одинарним "MIDEKO"!

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Характеристики

Код товару
TM11282
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
вуличний
Спосіб навантаження
під власною вагою
Показати всі