Батерфляй - лава Євмінова "MIDEKO"

Батерфляй - лава Євмінова "MIDEKO" від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
26 700 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
Під замовлення

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Цены на сайте указаны с НДС.

Батерфляй - скам'янка Евмінова "MIDEKO" - це вуличний тренажер, розроблений для розвитку м'язів грудної клітки та спини. Він працює на принципі навантаження власною вагою. Завдяки цьому тренажеру ви зможете ефективно тренувати м'язи грудей та спини, зміцнюючи їх і покращуючи свою фізичну форму. Особливістю цього тренажера є наявність компенсаторів нерівності підлоги, що дозволяє стабільно тренуватися навіть на нерівних поверхнях. Вибір кольору тренажера можна здійснити з різних варіантів: жовтий, зелений, різнокольоровий, синій або чорний. Максимальна нагрузка на цей тренажер становить 150 кг, що робить його підходящим для тренування людей різного рівня фізичної підготовки. Розміри тренажера складають: довжина - 145 см, ширина - 126 см, висота - 200 см. Батерфляй - скам'янка Евмінова "MIDEKO" - це новий тренажер, який допоможе вам досягти бажаних результатів у тренуванні м'язів грудної клітки та спини.

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Характеристики

Код товару
TM1160
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
вуличний
Вид
для м'язів грудей, для м'язів спини
Показати всі