Разгибатель стегна-м'язи черевного преса "MIDEKO"

Разгибатель стегна-м'язи черевного преса "MIDEKO"

Разгибатель стегна-м'язи черевного преса "MIDEKO" від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
16 700 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Цены на сайте указаны с НДС.

Разгибатель бедра-мышцы брюшного пресу "MIDEKO" - це ідеальний товар для тренування м'язів пресу та ягодиць. Вироблений в Україні компанією MIDEKO, цей уличний тренажер дозволяє виконувати вправи з відведення бедра, навантажуючи м'язи під власною вагою тіла. Особливістю цього тренажера є компенсатори нерівностей підлоги, що дозволяють стабілізувати тренажер під час виконання вправ. Він доступний у різних кольорах - жовтому, зеленому, різнокольоровому, синьому та чорному. Максимальне навантаження тренажера становить 150 кг, що робить його ідеальним для різних рівнів фізичної підготовки. Цей тренажер є новим і готовим до використання. Він дозволяє ефективно тренувати м'язи пресу та досягти бажаних результатів.

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Характеристики

Код товару
TM1159
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
вуличний
Вид
для м'язів преса, для сідниць
Спосіб навантаження
під власною вагою
Показати всі