Тяга зверху - жим від грудей-жим горизонтальний "MIDEKO"

Тяга зверху - жим від грудей-жим горизонтальний "MIDEKO"

Тяга зверху - жим від грудей-жим горизонтальний "MIDEKO" від компанії ТОВ "МІДЕКО ГРУП" облаштування дитячих і спортивних майданчиків - фото 1
37 800 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 5 000 ₴
Під замовлення, 14 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Цены на сайте указаны с НДС.

Тяга сверху - жим от грудей-жим горизонтальний "MIDEKO" є багатофункціональним тренажером, призначеним для розвитку м'язів грудей, спини, рук і плечей. Він забезпечує навантаження за допомогою власної ваги. Цей тренажер виготовлений в Україні компанією MIDEKO. Він має максимальну навантаження до 500 кг і може витримати користувача вагою до 150 кг. Тяга сверху - жим виготовлена в різних кольорах, таких як жовтий, зелений, різнокольоровий, синій та чорний. Вона продається у новому стані. За допомогою цього тренажеру ви зможете ефективно тренувати верхню частину тіла, покращити силу і масу м'язів, а також підтримувати свою фізичну форму.

Изделие имеет сертификат качества. Гарантия 12мес. с возможностью продления за доплату. Цветовая палитра и другие хар-ки изделия могут быть согласованы с заказчиком. Расчет осуществляется по безналичному расчету на основании подписанного договора. Цена товара может включать НДС. 

Оборудование компании "МИДЕКО ГРУПП" может быть доставлено и смонтировано по всей территории Украины. 

Характеристики

Код товару
TM1151
Виробник
MIDEKO
Країна виробництва
Україна
Тип
вуличний
Вид
багатофункціональний, для м'язів грудей, для м'язів спини, для м'язів рук, на плечі
Показати всі